Jdi na obsah Jdi na menu
 


Orientační běh 23. 10. 2015

2. 11. 2015
  Kategorie 1. třída              
                 
pořadí jméno start cíl čas penalizace v minutách konečný čas    
1 Svoboda Lukáš 1:00 5:11 4:11   4:11 Sloup  
2 Svoboda Adam 8:30 12:59 4:29   4:29 Polevsko  
3 Komžík Tomáš 9:30 14:20 4:50   4:50 Horní Libchava  
4 Koutná Amélie 1:30 6:23 4:53   4:53 Polevsko  
5 Werner Josef 4:30 9:27 4:57   4:57 Prácheň  
6 Hovbel Adam 5:30 10:29 4:59   4:59    
7 Grundza Jaroslav 10:00 14:59 4:59   4:59    
8 Koucký Patrik 0:00 5:05 5:05   5:05    
9 Stránská Anna 5:00 10:14 5:14   5:14    
10 Žižka Přemysl 4:00 9:26 5:26   5:26    
11 Beránek Matyáš 3:00 8:31 5:31   5:31    
12 Třešňáková Kateřina 10:30 16:11 5:41   5:41    
13 Baláž Josef 2:00 7:43 5:43   5:43    
14 Urbánková Natálie 9:00 14:54 5:54   5:54    
15 Wernerová Nikola 3:30 9:31 6:01   6:01    
16 Štěpánková Tereza 7:00 13:02 6:02   6:02    
17 Hovorka Martin 6:30 12:34 6:04   6:04    
18 Fleklová Štěpánka 0:30 6:35 6:05   6:05    
19 Nováková Sára 2:30 8:38 6:08   6:08    
20 Drescherová Štěpánka 8:00 14:12 6:12   6:12    
21 Čakrdová Alexandra 6:00 12:38 6:38   6:38    
22 Čakrda Matěj 7:30 14:48 7:18   7:18    
                 
  Kategorie 2. třída            
               
pořadí jméno start cíl čas penalizace v minutách konečný čas  
1 Doležil Jiří 7:00 11:17 4:17   4:17 Horní Libchava
2 Procházka Josef 8:00 12:27 4:27   4:27 Horní Libchava
2 Brandsteinová Eva 6:30 10:57 4:27   4:27  
4 Šafránek Matěj 6:00 10:29 4:29   4:29  
4 Tenenko Matěj 1:00 5:29 4:29   4:29  
6 Čejková Tereza 1:30 6:09 4:39   4:39  
7 Vorlíček Filip 0:00 4:49 4:49   4:49  
8 Povýšilová Zuzana 2:30 7:25 4:55   4:55  
9 Jelínek David 2:00 6:56 4:56   4:56  
10 Nečasová Simona 5:30 10:42 5:12   5:12  
11 Laipold Krištof 7:30 12:50 5:20   5:20  
12 Štolfová Anna 0:30 5:51 5:21   5:21  
13 Gut Jiří 9:00 14:22 5:22   5:22  
14 Leonenko Michal 3:00 7:28 4:28 1:00 5:28  
15 Látal Oliver 10:00 15:31 5:31   5:31  
16 Novák Adam 5:00 10:45 5:45   5:45  
17 Borovičková Lucie 3:30 9:23 5:53   5:53  
18 Dvořáček Vladimír 4:00 9:19 5:19 1:00 6:19  
19 Kubín Tadeáš 10:30 15:51 5:21 1:00 6:21  
20 Kolínský David 9:30 14:51 5:21 1:00 6:21  
21 Machová Michaela 4:30 9:55 5:25 1:00 6:25  
22 Kolínský Tomáš 8:30 18:40 10:10   10:10  

 

  Kategorie 3. třída            
               
Pořadí jméno start cíl čas penalizace v minutách konečný čas  
1 Majerech Tomáš 10:30 14:51 4:21   4:21 Sloup
2 Jahodová Karolína 8:30 12:59 4:29   4:29 Prácheň
3 Hadrbolec Filip 6:00 10:32 4:32   4:32 Horní Libchava
4 Kowal Matyáš 5:00 9:49 4:49   4:49  
5 Behrová Daniela 5:30 10:19 4:49   4:49  
6 DiCara Christopher 8:00 12:55 4:55   4:55  
7 Dušička Matěj 3:00 8:04 5:04   5:04  
8 Pavlíčková Vendulka 4:30 9:42 5:12   5:12  
9 Zahrádka Josef 7:30 12:48 5:18   5:18  
10 Lukášek Pavel 10:00 14:30 4:30 1:00 5:30  
11 Kosťunová Anna 1:30 7:00 5:30   5:30  
12 Hořejší Kateřina 9:30 15:11 5:41   5:41  
13 Honová Petra 2:30 8:26 5:56   5:56  
14 Gregor Lukáš 4:00 10:01 6:01   6:01  
15 Čibera Nikolas 2:00 8:04 6:04   6:04  
16 Gutová Dorota 0:30 6:39 6:09   6:09  
17 Mergl Šimon 1:00 6:20 5:20 1:00 6:20  
18 Dohnal Richard 6:30 11:03 4:33 2:00 6:33  
19 Ulbrich Matěj 9:00 14:43 5:43 1:00 6:43  
20 Arnold Adam 3:30 10:46 7:16   7:16  
21 Růžička Ondřej 0:00 8:01 8:01   8:01  
22 Larva Šimon 7:00 18:40 11:40   11:40  

 

 

  Kategorie 4. třída            
               
pořadí jméno start cíl čas penalizace v minutách konečný čas  
1 Novák Daniel 3:00 8:45 5:45   5:45 Sloup
2 Svobodová Anna 4:30 10:24 5:54   5:54 Sloup
3 Vašků Karin 9:30 15:48 6:18   6:18 Staré Splavy
4 Grundza Milan 7:30 12:55 5:25 1:00 6:25  
5 Lotová Magdalena 0:30 7:00 6:30   6:30  
6 Kořínek Jan 4:00 10:35 6:35   6:35  
7 Jahvodková Anna 2:30 9:07 6:37   6:37  
8 Štolfová Veronika 6:00 12:43 6:43   6:43  
9 Třeštík David 6:30 13:14 6:44   6:44  
10 Čejka Filip 9:00 15:50 6:50   6:50  
11 Stránský Jan 2:00 8:50 6:50   6:50  
12 Melničáková Eliška 3:30 10:21 6:51   6:51  
13 Šimůnková Kristýna 8:00 15:03 7:03   7:03  
14 Váchová Lucie 0:00 7:13 7:13   7:13  
15 Boháčová Apolena 1:30 8:57 7:27   7:27  
16 Henkeová Isabel 5:30 13:01 7:31   7:31  
17 Vilímek Ondřej 1:00 8:41 7:41   7:41  
18 Drescher Matyáš 5:00 13:08 8:08   8:08  
19 Dvořáková Veronika 7:00 15:46 8:46   8:46  
20 Štěrba Tomáš 8:30 17:26 8:56   8:56  

 

  Kategorie 5. třída          
             
pořadí jméno start cíl čas penalizace v minutách konečný čas
  Romanovský Matěj 3:00 11:07 8:07   8:07
  Semirád Michal 2:30 12:35 10:05   10:05
  Klímová Hana 2:00 12:56 10:56   10:56
  Sochová Anna 6:00 17:04 11:04   11:04
  Kukucz Aleš 1:00 12:07 11:07   11:07
  Řezáč Václav 5:00 16:42 11:42   11:42
  Henke Samuel 3:30 15:13 11:43   11:43
  Hadrbolec Jakub 0:00 11:58 11:58   11:58
  Vysloužil Zdeněk 1:30 12:43 11:13 1:00 12:13
  Krčmář Jáchym 0:30 13:16 12:46   12:46
  Vacula Jiří 5:30 21:25 15:55   15:55
  Špaček Jan 4:00 20:25 16:25 2:00 18:25
  Šejnoha Daniel 4:30 22:19 17:49 1:00 18:49