Jdi na obsah Jdi na menu
 


Třídní schůzky 20. března 2012

20. 3. 2012

TŘÍDNÍ SCHŮZKY

20. března 2012

 

(společné pro ZŠ a MŠ)

 

 1. Přivítání
 2. Informace o škole v přírodě – termín : 24. – 28. 6. 2012, Hrádek nad Nisou – penzion Kristýna, cena pro ZŠ i MŠ 1.600,- Kč, kdo má, může mít sebou jízdní kolo – prezentace – Mgr. Jana Szittyayová. Podle počtu přihlášených dětí z mateřské školy předpokládáme, že pojedou paní učitelky: Jaruška Lukášková a Markétka Brabencová, provoz pro děti, které nepojedou, bude zajišťovat Robert Schäfer a Jaruška Správková.
 3. Akce školy – viz příloha
 4. Plavání – poslední lekce je 2. dubna – pondělí. Po Velikonocích se navracíme k původnímu rozvrhu hodin. Tv bude probíhat venku, proto je nutné dát dětem  vhodné oblečení a obuv na ven. (Nejlépe i do družiny.)
 5. Prázdninový provoz -  průzkum zájmu. Otevřeno bude 14 dní na začátku července a 14 dní na konci srpna, tj. 1. – 13. 7. 2012 a 20. – 31. 8. 2012. Za celé prázdniny se bude platit školné ve výši jednoho měsíce (všechny děti z MŠ, co podle zákona platí školné, ať chodí nebo nechodí).
 6. Informace o kroužku AJ  - podá Mr. Stephan Di Cara
 7. Fond sidus - , Život dětem, CPK Chrpa – prosí o spolupráci při prodeji předmětů, z jejichž prodeje mají finanční částku na další rozvoj či činnost. Pokud by někdo z rodičů měl zájem o pomoc, je možné do konce týdne zakoupit nějakou drobnost. Zítra to také nabídneme dětem.
 8. Prosba k rodičům – prosíme rodiče o zavírání vchodových plastových dveří. Pokud zůstanou otevřené, je zde velký průvan, dochází zbytečně k úniku tepla. (I v letních měsících.) Děkujeme.
 9. Oblečení – prosíme prohlédnete vystavené oblečení, jestli z toho náhodou nepatří některé  vašim dětem. Pak  bychom Vás chtěli požádat, zda byste moli při odchodu dohlédnout či zkontrolovat místo v šatně vašeho dítěte, jestli je v pořádku uklizené.
 10. Dotazník – o pomoc požádala paní Lucie Korvasová – prosí o pomoc při vyplnění dotazníku pro diplomovou práci -  anonymní dotazník.
 11. Diskuse
 12. Závěr

Zapsala: Mgr. Elena Průchová