Jdi na obsah Jdi na menu
 


Třídní schůzky - ZŠ

7. 9. 2017

TŘÍDNÍ SCHŮZKY 6. 9. 2017

 

 1. Přivítání – seznámení s novými zaměstnanci. Nová posila ve školní družině pro 4. – 5. ročník – Tereza Vosáhlová.  Třídní učitelky  - 1. třída (1. a 2. ročník) Mgr. Jana Szittyayová, 2. třída (3. ročník) – Mgr. Dagmar Kučerová,  3. třída (4. a 5. ročník) - Mgr. Hlaváčková. ŠD 1. – 3. ročník Mirka Panušková.

Výuka dalších předmětů – AK, HA – Stephan DICara, AJ ve 3. ročníku – Mgr. Mgr. Jana Szittyayová, HV – Mgr. Dagmar Kučerová, MA 3. třída (4. a 5. ročník) – Mgr. Průchová

 1. Školní řád – příchod do školy nejpozději v 7.45 hodin, začátek výuky v 8.00 hodin. Omlouvání žáků – pokud víte o absenci – omlouváte předem: 1-3 dny absence třídnímu učiteli a následně do žákovské knížky (omluvný list), absence delší – je nutný souhlas ředitelky – nutno podat písemnou žádost o uvolnění z výuky s příslibem, že zmeškané učivo s vašim dítětem doplníte a pak opět omluvenka do žákovské knížky. V případě nemoci prosíme zavolat ráno do 8.00 hodin, že je dítě nemocné a po skončení nemoci omluvenka od rodičů (nevyžadujeme potvrzení od lékaře). Pokud dítě necvičí – opět omluvit tuto hodinu v žákovské knížce. Obědy se odhlašují u Mirky Panuškové – telefonicky, e-mailem den předem.

Zapomínání – za 10 x za pololetí – napomenutí třídního učitele, 15 x a více třídní důtka.

INSPEKČNÍ ZPRÁVA – V červnu 2017 byla ve škole hloubková inspekce a dostali jsme velice pěkné hodnocení. Celá zpráva je volně dostupná na www.skolapolevsko.cz , nebo ve školní šatně na nástěnce (MŠ). Největší pochvalu jsme dostali za výuku cizích jazyků a předcházení sociopatologickým jevům.

 1. Kroužky – zahájení 2. 10. 2017 rozpis kroužků mají žáci v notýsku, pokud budete mít o nějaký kroužek zájem, prosíme o vyplnění. Na kroužky vybíráme příspěvek 50,- Kč na měsíc (úhrada za celé pololetí najednou 200,- Kč), na kroužek AJ bychom chtěli zakoupit vynikající materiály pro děti – stojí 350,- Kč pokud je bude nakupovat škola najednou, nebo 650,- Kč pokud by si je chtěli rodiče koupit sami.
 2. Tělesná výchova – od 2. 10. 2017 budeme jezdit do tělocvičny do Arnultovic, odjezd 7.45
 3. Mléko – bude od pondělí, již objednáno – děti si zaplatí kartičky
 4. Akce na září – Vybíjená v Zahrádkách 20. 9. (4. – 5. ročník) návrat cca po 14.00 hodin – velkou svačinu – odhlásit oběd,
 5.  Plánované akce – 1. – 3. ročník – výlet do Žitavy v rámci projektu TANDEM, plavání  - únor až duben 2018 (cca 600,- Kč), lyžařský kroužek za dobrých sněhových podmínek (leden – únor), škola v přírodě  - červen (cca 2.300,-Kč),
 6. Vši- budeme neustále kontrolovat dětem vlasy, prosíme Vás o spolupráci
 7. ERASMUS – projekt se chýlí ke svému závěru, nyní připravujeme výstupy – kuchařku s recepty tří států, metodiku pohybových her, a slovníček česko-polsko-francouzský. Zveme rodiče na ochutnávku zdravého jídla.
 8.  Projekt TANDEM – v MŠ a v 1. a 2. ročníku probíhal v loňském roce, letos bude pokračovat. Plánujeme výlet do Německa do Žitavy. Děti budou potřebovat pas nebo OP. Termín bude upřesněn. Více o projektu sdělí Mgr. Jana Szittyayová a Sonja Perglerová.
 9.  Konzultace s třídními učiteli – přechod do tříd.

 

 

 

Zapsala: Mgr. Elena Průchová